Hakkımızda

GAZTEK A.Ş, başkent Ankara'da insan sağlığının risk kabul etmeyeceği prensibinden yola çıkarak, hastane medikal gaz sistemlerinin kurulumu konusunda ticari faaliyetlerine başlamış ve medikal gaz sektöründe lider kuruluşlar arasında yerini almıştır. Ayrıca 30 yılı aşkın doğal gaz teknik servisliğiyle kendini piyasaya tanıtmış ve bu sektörde önemli işlere imza atmıştır.

Yıllarca çeşitli markaların İleri teknoloji ve yüksek kalite standartlarına sahip ürünlerini ekonomik maliyetlerle, sahip olduğu mesleki etik kurallardan taviz vermeden sektörün kullanımına sunmuştur.

Firmamız, ürünlerinin imalatında kullandığı tüm ekipmanlarda modern, teknolojik, yüksek kalite standartlarına sahip, kolay kullanım sağlayan ürün modelleri ile iç ve dış pazarda faaliyet alanında uzman, genç ve dinamik ekibiyle her geçen gün büyüyüp yaygınlaşan, sağlık sektöründe dünyadaki her türlü gelişmeyi yakından takip eden, kazandığı tecrübeyi uygulamalarına aktaran bir kuruluştur.

Kaliteli ürün ve hizmet geliştirmek için gelişmiş teknolojilerin ve yaratıcı fikirlerin uygulanmasının önemine inanmakta ve konusunda uzman kadrosu ile gelecekte kendini daha büyük hedeflere hazırlamakta ve mesleki başarı yolunda hız kesmeden yoluna devam etmektedir.